UWAGA! Z powodu modernizacji sklep znajduje się w trybie testowym. Możliwość składania zamówień jest wstrzymana.

Witamy w naszym sklepie internetowym
Pierwszy post

Firma EKO-PAK, producent kartonów, od ponad 20 lat specjalizuje się w produkcji opakowań z tektury falistej. Przez ten czas zjednaliśmy sobie wielu zadowolonych klientów instytucjonalnych, zaopatrująć firmy z wielu branż w opakowania kartonowe różnego typu.

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom rynku opakowań i w odpowiedzi na liczne zapytania ze strony osób prywatnych postanowiliśmy rozszerzyć naszą sprzedaż także na klientów indywidualnych. Efektem tej decyzji jest ten sklep internetowy, który z przyjemnością oddajemy do Waszej dyspozycji.

Wachlarz opakowań, który oferujemy w naszym sklepie internetowym, staraliśmy się dostosować do potrzeb i preferencji klienta indywidualnego, zarówno w aspekcie asortymentu, jak i minimalnej ilości zamawianych produktów oraz, co najważniejsze, ceny. Mamy nadzieję, że przedstawiona tu oferta spełni Wasze oczekiwania i zaspokoi typowe potrzeby związane z pakowaniem, przechowywaniem, czy wysyłką.

Mamy nadzieję, że przyjazny interfejs użytkownika, dzięki któremu łatwo wyszukacie interesujące Was produkty, jak również wygodny system płatności oraz mailowy system powiadomień na każdym etapie Twojego zamówienia sprawią, że korzystanie z naszego sklepu będzie czystą przyjemnością, a wygodna wyszukiwarka pozwoli znaleźć właściwe opakowanie.

Zapraszamy do korzystania z naszego sklepu i zakupów online.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl