UWAGA! Z powodu modernizacji sklep znajduje się w trybie testowym. Możliwość składania zamówień jest wstrzymana.

Kartony klapowe są najpopularniejszymi na rynku opakowaniami o wszechstronnym zastosowaniu. Przeznaczone są do przechowywania i transportu różnorakich towarów, stanowiąc zabezpieczenie tych produktów przed uszkodzeniem.

Kartony klapowe dostępne w sklepie internetowy EKO-PAK wykonane są z tektury falistej 3, 5 i 7-warstwowej. Oferujemy zarówno kartony szyte, jak i klejone, szare, lub bielone.

Uniwersalność kartonów klapowych w codziennym zastosowaniu sprawia, że chętnie używamy ich niemal w każdej dziedzinie naszego życia. W codziennej logistyce służą nam one do przechowywania różnych przedmiotów, archiwizacji i zachowania porządku, wysyłania paczek, przeprowadzki itp. Można używać ich wielokrotnie, a nieużywane, po złożeniu, zajmują niewiele miejsca. Nawet stare, wyeksploatowane kartony mogą nam służyć np. jako zabezpieczenie podłogi podczas malowania, czy innych prac remontowych.

Dla wielu z Państwa nie bez znaczenia jest fakt, że kartony są opakowaniami ekologicznymi, które w całości poddać można recyklingowi. Szczególnie polecamy je tym z Państwa, którym nieobojętne są kondycja naszej planety i klimat w jakim żyjemy.

Kartony klapowe w ofercie naszego sklepu internetowego

Kartony klapowe, nazywane również klasycznymi, american standard, lub american box, oferowane w naszym sklepie są zgodne z międzynarodowym katalogiem opakowań FEFCO i posiadają oznaczenie FEFCO 201.

Zdajemy sobie sprawę z rosnącej popularności przesyłek paczkomatowych więc większość kartonów klapowych w naszym asortymencie to kartony ustandaryzowane, odpowiadające typowym gabarytom używanym przez operatorów paczkomatów i firmy kurierskie.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo kartony klapowe o różnych rozmiarach i proporcjach. Większość z nich mogą Państwo zakupić w pakietach po 10 lub 20 sztuk. Możliwe jest również zamówienie całej palety. Polecamy tę możliwość tym z Państwa, którzy sprzedają swoje towary w sklepach internetowych lub serwisach aukcyjnych. Liczba sztuk na palecie uzależniona jest od wielkości i wagi kartonów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl