UWAGA! Z powodu modernizacji sklep znajduje się w trybie testowym. Możliwość składania zamówień jest wstrzymana.

Kartony fasonowe, zwane również wykrojnikowymi lub składanymi zdobywają na rynku opakowań coraz większą popularność. W procesie ich produkcji używa się specjalnie zaprojektowanych wykrojników, dzięki którym możliwe jest wykrojenie z tektury złożonego, niestandardowego kształtu. Ten specjalny, dokładny wykrój pozwala na łatwe, szybkie i precyzyjne złożenie kartonu bez konieczności jego zszywania bądź klejenia.

Zastosowanie precyzyjnych wykrojników w produkcji kartonów fasonowych pozwala na uzyskanie nawet skomplikowanych w kształcie kartonów oraz ścisłe dopasowanie kartonu do jego zawartości. Ma to niebagatelne znaczenie przy wysyłce, transporcie, czy magazynowaniu towarów i pozwala ma minimalizowanie kosztów logistycznych.

Uniwersalność kartonów fasonowych w życiu codziennym sprawia, że coraz chętniej po nie sięgamy. Na co dzień używamy ich do magazynowania różnych przedmiotów, przeprowadzek, wysyłki, archiwizacji itp. Możliwość wielokrotnego składania i rozkładania kartonów daje nam możliwość ich wielokrotnego użycia i przechowywania w stanie złożonym.

Popularność kartonów fasonowych znacznie wzrosła wraz ze wzrostem branży e-commerce i boomem na zakupy w sklepach internetowych i serwisach aukcyjnych. Rozwój sieci paczkomatów dodatkowo zwiększa to rosnące zapotrzebowanie.

Kartony fasonowe w ofercie sklepu internetowego EKO-PAK

Kartony fasonowe oferowane w naszym sklepie internetowym wykonane są z tektury falistej 3, 5 i 7-warstwowej. Znajdą tu Państwo kartony fasonowe w różnych kształtach i proporcjach. Mogą je Państwo zamówić w pakietach po 10 lub 20 sztuk, albo całe palety po kilkaset sztuk. Znakomita większość kartonów fasonowych dostępnych w naszym sklepie to opakowania ustandaryzowane odpowiadające standardowym gabarytom używanym przez firmy kurierskie i operatorów paczkomatów. Sprzedawane przez nas kartony zgodne są również z międzynarodowym katalogiem opakowań FEFCO.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl