UWAGA! Z powodu modernizacji sklep znajduje się w trybie testowym. Możliwość składania zamówień jest wstrzymana.

Kartony do przeprowadzki stanowią szczególną pozycję w ofercie naszego sklepu internetowego, gdyż są jednymi z najczęściej poszukiwanych kartonów przez klientów indywidualnych. Wszystkim planującym przeprowadzkę firma EKO-PAK, producent kartonów, oferuje wysokiej jakości kartony do przeprowadzki - wytrzymałe i stabilne, gwarantujące odporność na uszkodzenia i wgniecenia. W naszym sklepie internetowym znajdziecie kartony do przeprowadzki wykonane z tektury 3, 5, a nawet 7-warstwowej, które zapewnią bezpieczeństwo Twoim cennym przedmiotom podczas pakowania, transportu, wnoszenia i rozpakowywania na nowym miejscu.

Wiemy doskonale, że każda przeprowadzka jest organizacyjno-logistycznym wyzwaniem, wymagającym odpowiednich opakowań, które zapewnią bezpieczeństwo naszym przedmiotom. Wykonane z wielowarstwowej tektury, kartony do przeprowadzki, wyposażone dodatkowo w boczne uchwyty, pozwolą na uniknięcie zgnieceń lub stłuczeń znajdujących się w nich, często wartościowych, rzeczy. Nie ulega wątpliwości, że to właśnie od jakości kartonów do przeprowadzki zależeć będzie przeprowadzkowy sukces.

Warto wspomnieć, że ze względu na swoje walory wytrzymałościowe, oferowane w naszym sklepie kartony do przeprowadzki, wykorzystać możemy również do wielu innych zastosowań, takich, jak na przykład przechowywanie książek, dokumentów, przedmiotów delikatnych, narażonych na stłuczenie lub zgniecenie. Do pakowania przedmiotów cennych, lub szczególnie ciężkich, wymagających mocnych opakowań szczególnie polecamy kartony 7 warstwowe wykonane z tektury o falach AAC i BCA i grubości około 13 mm, które podczas transportu i magazynowania zagwarantują ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi.

Kartony do przeprowadzki w ofercie sklepu internetowego EKO-PAK

Sklep internetowy producenta opakowań, firmy EKO-PAK, w ciągłej sprzedaży oferuje kartony przeprowadzkowe o różnej pojemności i wytrzymałości. Oferujemy kartony w pakietach po 10 lub 20 sztuk, a największe z nich - już od 1 sztuki. Szczególnie polecamy nasze, specjalnie skompletowane, zestawy przeprowadzkowe, zawierające najczęściej przydatne gabarytowo kartony oraz akcesoria do pakowania. Istnieje również możliwość zamówienia całej palety kartonów. Tę ostatnią opcję polecamy profesjonalnym firmom przeprowadzkowym.

Zachęcamy do zakupu kartonów do przeprowadzki w naszym sklepie internetowym - z naszymi kartonami przeprowadzka z pewnością stanie się łatwiejsza!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl