UWAGA! Z powodu modernizacji sklep znajduje się w trybie testowym. Możliwość składania zamówień jest wstrzymana.

Kartony z automatycznym dnem

Kartony z automatycznym dnem są praktycznym, funkcjonalnym i oszczędzającym czas rozwiązaniem. Kartony z tej kategorii polecić możemy w szczególności do pakowania niedużych, lecz stosunkowo ciężkich przedmiotów, takich jak na przykład małe części samochodowych, kosmetyki, AGD, czy domowe gadżety. Specjalna konstrukcja tych kartonów pozwala na ich złożenie w czasie kilku sekund, bez konieczności użycia dodatkowych akcesoriów, takich jak taśma klejąca.

Kartony z automatycznym dnem to odmiana kartonów fasonowych (wykrojnikowych). Szczególny sposób ich wykrojenia sprawia, że po złożeniu tworzą one bardzo wytrzymałą, zwartą, kompaktową konstrukcję. Bez wątpienia są one również jednymi z bardziej estetycznych opakowań z tektury falistej.

Kartony z automatycznym dnem ze względu na szybkość i prostotę składania to wygodne rozwiązanie dla osób prowadzących sprzedaż wysyłkową, pozwalające skrócić do minimum czas pakowania towarów do wysyłki.

Kartony te z pewnością świetnie przydadzą się do przechowywania różnych przedmiotów, a możliwość składania i rozkładania pozwoli na ich wielokrotne użycie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl